Dla klientów indywidualnych i biznesowych

Oprogramowanie i sprzęt komputerowy

Zobacz i wypróbuj
Śląskie centrum komputerowe

Śląskie Centrum Komputerowe daje ogromne możliwości swoim klientom

Wzrost liczby dużych przedsiębiorstw spowodował, że w miejscach, gdzie jest ich duże nagromadzenie, ma miejsce duża wymienność sprzętu komputerowego i rozwój rynku sprzętu poleasingowego. Dobrym przykładem takiego regionu jest Śląsk. Nie brakuje tam dużych firm, które muszą mieć dostęp do dobrej jakości sprzętu. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, w wielu przedsiębiorstwach wymagana jest wymiana sprzętu komputerowego co kilka lat, bez względu na jego stan techniczny. Konieczność pozbycia się nieraz setek sprawnych komputerów, sprawiła, że powstały firmy takie jak Śląskie Centrum Komputerowe, które jest bez wątpienia liderem w dziedzinie sprzętu poleasingowego w regionie. Można powiedzieć, że daje komputerom drugie życie, a przy tym zadowala z każdym rokiem coraz więcej klientów.

Ciężko wymyślić coś, czego nie znajdziemy w ich ofercie. Od małych urządzeń peryferyjnych, przez większe, jak monitory, po całe zestawy komputerowe czy wręcz serwery, dla bardziej wymagających. Każdemu według jego potrzeb. Nie poprzestają jednak na oferowaniu jedynie sprzętu – oprogramowanie również znajduje się w ich ofercie.

Ważne jest to, że nie trzeba martwić się jakością oferowanego sprzętu poleasingowego. Kiedy słyszymy, że sprzęt był wcześniej używanych, często mamy w głowie, że coś może być uszkodzone czy zniszczone. Śląskie Centrum Komputerowe dba jednak, by do jego oferty trafiały jedynie starannie wyselekcjonowane i przygotowane urządzenia. Dzięki tej selekcji, do ponownego obiegu przeznaczane są jednie te urządzenia, które faktycznie są w odpowiednim stanie.

Czy sprzedaż sprzętu i oprogramowania to wszystko, czym zajmuje się Śląskie Centrum Komputerowe? Oczywiście, że nie. Jak każda porządna firma, poza sprzedażą urządzeń, zajmuje się naturalnie jego naprawą i serwisowaniem, aby zapewnić należytą opiekę swoim klientom.